FRIGGA: Oferta zmianowa na 3 tygodnie! 1800e netto!

Cena: Brak
Poszukujemy doświadczonej opiekunki z dobrą znajomością j. niemieckiego orz doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Mie widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.

Miejsce: Dortmund

Podopieczna, 89lat, 75kg, 160cm
Dolegliwości:
- osteoporoza
- inkontynencja, korzysta z pieluchomajtek
- demencja
- raz dziennie przychodzi personel medyczny / zakłada rajstopy uciskowe
- nie ma problemów w komunikacji
-nosi aparat słuchowy i okulary
- porusza się z pomocą laski lub asystą opiekunki
- wchodzi po schodach z pomocą opiekunki
- potrzebuje pomocy podczas utrzymania higieny ciała
- może obudzić się raz w nocy w celu skorzystania z toalety
- korzysta z pomocy fizjoterapeuty

Pani lubi porządek, czystość. Lubi towarzystwo.

Podopieczny 88lat, 75kg, 180cm
- osoba po wylewie
- bardzo osłabiony
- osoba głównie leżąca
- podopieczny jest osłabiony
- zaburzenia rytmu serca
- inkontynencja
- demencja
- porusza się na wózku inwalidzkim
- wymaga pomocy podczas utrzymania higieny ciała
- korzysta z pieluchomajtek, pampersów
- potrzebuje pomocy podczas spożywania posiłków
- nie stosuje diety
- raz w nocy może się obudzić w celu skorzystania z toalety
- podopieczny ma zmienne nastroje (niekiedy jest wesoły, czasem smutny)

Pan jest towarzyski, bardzo spokojny, bardzo związany z rodziną. W przeszłości uwielbiał wędrówki, chętnie pracował w ogrodzie.

Małżeństwo mieszka w dużym mieście w domu jednorodzinnym. Sklep jest oddalony 10 min drogi pieszo. Ważne jest aby opiekunka umiała gotować. Należy codziennie ugotować świeży obiad, to bardzo ważne dla rodziny. Do kontaktu jest syn, który będzie organizował wyjazd do lekarza i na większe zakupy.

Obowiązki:
- prowadzenie domu
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- pranie / prasowanie
- gotowanie
- zmiana pieluchomajtek
- asekuracja podczas poruszania
- transfer
- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:
- oddzielny pokój
- Internet

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza
aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:

p.marszan@friggawork.pl lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Patrycja Marszan 514 686 493

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych
osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”
Nazwa firmy: FRIGGA
Nazwa stanowiska: Opiekun/ Opiekunka
Rodzaj pracy: Fizyczna
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 350664

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Wyróżnione: 30.04.2018 - 30.05.2018

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.