Operator lasera cnc - Szwecja

Operator lasera cnc - Szwecja
Operator lasera cnc - Szwecja
Cena: Brak
Baltix Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia o nr 7592 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:OPERATOR LASERA CNC

Miejsce pracy: SzwecjaWymagania:

- Wykształcenie techniczne

- Min. 2 lata doświadczenia jako operator lasera CNC (Bystronic- mile widziany)

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiegoObowiązki:

- Praca na laserze CNC (Wypalanie elementów, dobór odpowiednich parametrów cięcia oraz kontrola elementów wyciętych).Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Przejazdy i zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- Prywatną opiekę zdrowotną (po okresie próbnym)

- Odzież roboczą

- Pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie

- Program 'Premia za polecenie'Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV mailem, w tytule prosimy umieścić "Operator lasera CNC"Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.W CV prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę firmie Baltix Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji i innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Baltix Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 12/1. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pan wyraźnej zgody.
Nazwa firmy: Baltix Sp. z o.o.
Nazwa stanowiska: Operator lasera CNC
Rodzaj pracy: Fizyczna
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 347034

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Wyróżnione: 27.03.2018 - 26.04.2018

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.