Mechanik/Operator Urządzeń Procesowych - praca w godz. 7-15 i wolne weekendy!

Cena: Brak
OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
- bogaty pakiet medyczny
- bony świąteczne i dodatki urlopowe
- pracę w stałych godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku
- pełne wdrożenie w zakres obowiązków

OCZEKIWANIA:
- minimum 1 rok doświadczenia w pracy o podobnym charakterze
- umiejętności ślusarskie
- wykształcenie średnie techniczne
- umiejętność pracy w grupie oraz zdolności interpersonalne
- rzetelność i zaangażowanie w pracę

ZADANIA:
- obsługa maszyn takich jak tubiarka, mieszalnik procesowy, kartoniarka, czopkarka i inne
- wykonywanie bieżących napraw i przezbrojeń
- drobne prace ślusarskie
- pozostałe prace produkcyjne
Miejsce: Poznań,

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 381207

Telefon: Nie podano
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.