Praca w Niemczech bez znajomosci jezyka niemieckiego

Cena: Brak
Firma Personal-Werk poszukuje dla naszego niemieckiego klienta
kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik produkcyjny w miescie Haren (Niemcy)

Główne zadania:
⚫ pakowanie, sortowanie mięsa drobiowego;
Wymagania:
⚫ Chęci do pracy, umiejetność pracy zespolowej;
⚫ Wytrzymałość fizyczna;
Gwarantujemy:
⚫ Stawka: 9,49 euro brutto za godzinę,zarobki według taryfy płac iGZ
⚫ Wsparcie polskiego koordynatora 24 godziny na dobę;
⚫ Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie;
⚫ Tanie obiady w stołówce pracowniczej;
⚫ Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym z pełnym wyposażeniem i
bezpłatnym dostępem do internetu;
⚫ Wygodny system zaliczek;
⚫ Pomoc przy zakładaniu konta bankowego;
⚫ Niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami,
meldunkiem i ubezpieczeniem;
⚫ Odzież roboczą

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
e-mail: personalwerk.justyna@gmail.com
tel. 0049 5923 80 000 800

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 367595

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.